drukuj

Wypadek w Mełnie [zdjęcie przykładowe]

Zdjęcie 1 z 1
Wypadek w Mełnie [zdjęcie przykładowe]
Wypadek w Mełnie [zdjęcie przykładowe] autor: Łukasz Szalkowski Zdjęcie pochodzi z: 15-latek śmiertelnie potrącił pieszego. Samochód zabrał rodzicom Zobacz wszystkie zdjęcia oznaczone tagiem: tragedia, Grudziądz, Mełno, spoza miasta, wypadek, policja
  • Wypadek w Mełnie [zdjęcie przykładowe]

Zaloguj się lub utwórz konto, by oceniać

Komentarze
fenomenalnanat
fenomenalnanat pon., 2012-02-27 17:32

Każdy by uciekł, w tak młodym

Każdy by uciekł, w tak młodym wieku! Wielki szacunek dla niego, że zgłosił się na policję!

Marcelina Kopczewska
Marcelina Kopczewska pon., 2012-02-27 20:27

rodzice zaprowadzili

@fenomenalnanat:

rodzice zaprowadzili dzieciaka, a nie on sam zgłosił się na policję - to wielka różnica. Więc nie wiem dla kogo tu szacunek? Prędzej dla rodziców.

Agressiv
Agressiv pt., 2012-03-02 11:56

!!!

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

gosc2
gosc2 pon., 2012-02-27 20:25

!!!

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

Marcelina Kopczewska
Marcelina Kopczewska pon., 2012-02-27 20:31

gościu 2 - nie sądzę by

@gosc2:

gościu 2 - nie sądzę by mówienie o zmarłym człowieku "menel" mieściło się w kulturze osobistej, niewspominając o szacunku, jakim powinno obdarowywać się ludzi. Ale to swoją drogą.
Skoro ktoś jest na tyle nie odpowiedzialny i wsiada za kółko bez prawa jazdy mając 15 lat, to ja przepraszam bardzo - wina jest bardzo widoczna i to zdecydowanie nie wina mężczyzny, ktory zmarł.  

gosc2
gosc2 pon., 2012-02-27 20:51

!!!

@Marcelina Kopczewska:

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

grudziadzanintorunski
grudziadzaninto... pt., 2012-03-02 11:58

a jakie to ma znaczenie?

@gosc2:

a jakie to ma znaczenie? Jeżeli koleś zwiał z miejsca wypadku, to już samo to, go stawia na straconej pozycji

gosc3
gosc3 pon., 2012-02-27 21:06

!!!

Komentarz usunięty z powodu naruszenia regulaminu

Marcelina Kopczewska
Marcelina Kopczewska pon., 2012-02-27 22:15

Przede wszystkim osoba

@gosc3:

Przede wszystkim osoba piętnastoletnia ma świadomość konsekfencji swoich czynów, więc nie rozumiem na prawdę skąd usprawiedliwianie takiego zachowania? Dla mnie to jakieś zachwianie morałów.
pozdrawiam - MK. 

Agressiv
Agressiv wt., 2012-02-28 08:59

nie powinno do tego dojść bo

nie powinno do tego dojść bo kierujący w tym wieku nie powinien wsiąść za kierownicę bez względu na wszystko ! 

gosc3
gosc3 wt., 2012-02-28 12:38

Przez to co sie wydarzyło,

Przez to co sie wydarzyło, wielu ludzi patrzy na tego chlopaka przez pryzmat zla,  widzac w nim jedynie przestępce. Kazdemu, nawet ulozonemu, grzecznemu i naprawde dobremu czlowiekowi jakim jest ten chlopak moglo zdarzyc sie roznie cos zlego. Pan Agressiv pisze tak jakby sam byl przykladem wszelkich cnót i praworządności. Niestety wszyscy, którzy go znają wiedzą, ze tak nie jest. Wiec, Szanowny panie Agressivie (sam login wskazuje na bardzo 'spokojna' pana osobowisc ;)) niech pan nie pisze bzdur! Ten chłopak nie zasługuje na jakas surowa jak pan napisal kare! Bo oprocz tej przykrej sytuacji jak mu się zdarzyła jest chłopakiem godnym naśladowania w przeciwienstwie do Pana ;)

Agressiv
Agressiv pt., 2012-03-02 11:56

!!!

@gosc3:

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

gosc3
gosc3 wt., 2012-02-28 20:05

Tutaj żadna przemoc nic nie

Tutaj żadna przemoc nic nie da. W jego psychice ten wypadek zostanie do końca życia,więc to już jest dla niego kara. To był błąd ,że jechał samochodem będąc nieletnim ,ale ludzie nie musicie być tacy okrutni,każdemu mogło się to przytrafić,on nie miał na to wpływu. Jest to porządny ,miły i ułożony chłopak ,więc nie powinno się go od razu przekreślać. Ci ,którzy go nie znają niech nie piszą takich bzdur. !

fik09
fik09 śr., 2012-02-29 20:32

[*]

Ten chłopak po prostu przej..ł sobie życie. Ciekawe, kto by chciał żyć z świadomością, że zabił człowieka? Ale jeżeli ktoś w wieku 15 lat wyjeżdża na ulice samochodem rodziców(pewnie nie pierwszy raz) to musi ponieść konsekwencje swoich czynów. Tak po prostu jest w życiu. Rodzice chłopaka są widocznie „złymi rodzicami” jak w takim wieku pozwalają mu jeździć samochodem.

Wszyscy na forum mówią o chłopaku a nikt się nie przejmuje rodzina zabitego. Tam też jest rodzina, która bardzo cierpi.   

mistrz30011
mistrz30011 śr., 2012-02-29 20:57

masz racje wszyscy bronią

@fik09:

masz racje wszyscy bronią jego ale nikt nie pomyślał o rodzinie tylko że pijak i chu... wie co jeszcze ale to był czyjś morz , ojciec syn przyjaciel a ten gówniarz nawet się nie zatrzymał i nie udzielił pomocy tak się nie zachowują normalni ludzie którzy mają sumienie  

sokole oko
sokole oko czw., 2012-03-01 04:24

!!!

@fik09:

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

pedagog
pedagog śr., 2012-02-29 20:50

Do melniak

Mam pytanie czy za to, że jesteś taki prosty i głupi należy winić twoich ojców, a przede wszystkim matkę?
A ojcy tego chłopaka to słyną w Mełnie, ale z pomocy innym, prostym i biednym ludziom, pewnie nie raz korzystałeś z ich dobrego serca. Dzięki jego ojcowi dzieciaki z sąsiedztwa mają jakąkolwiek rozrywkę (np. kuligi, grille).
A do Agressiv: Nie chciałabym mieć takiego kolegi, niezły jesteś. jak możesz patrzeć teraz na siebie w lustrze. Ale właśnie te fora są takie pojeb... ponieważ uważacie się za ważniaków bo jesteście anonimowi. Podajcie swoje personalia skoro tak odważnie rzucacie kamieniami :P

pedagog
pedagog śr., 2012-02-29 21:04

!!!

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

pedagog
pedagog śr., 2012-02-29 21:10

!!!

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

mistrz30011
mistrz30011 śr., 2012-02-29 21:27

pedagog

żebyś ty był taki mądry jak jesteś głupi i pusty aż cie szkoda powinien cie potrącić to by jednego głupka  było by  mnie na tym świecie 

pedagog
pedagog śr., 2012-02-29 21:35

mistrz30011

dziecko moim zdaniem to ty już powinieneś być w łóżku bo to po dobranocce dawno. I takim szczylom to powinno się zakazać wchodzić na takie fora. Ty nawet pisać nie potrafisz człowieczku. Ale w sumie tu nie o to chodzi, nie płacisz mi za to żebym cie polskiego uczyła, zresztą nie stać cię na to.

papużka
papużka śr., 2012-02-29 23:07

hm...

Wiecie co czytając te wszystkie opisy to jest po prostu.... tragedia:(  Znam sytuację i oby dwie osoby uczestniczące w tej całej sprawie i sorry zgadzam się z tym że to co zrobił ten młody chłopak jest nie odpowiedzialne i straszne... a osoba która zginęła w tym wypadku nie zasłużyła na taką śmierć , jednakże nie rozumiem tych wszystkich opisów osób które tak krytykują młodą osobę wsiadającą za kierownice.... niestety wybaczcie ale na Mełnie idzie policzyć na palcach ludzi którzy w właśnie w tak młodym wieku nie siedzieli za kółkiem. Po prostu nigdy nie doszło do takiej tragedii jak ta która spotkała te dwie rodzinny, a teraz jak nastąpił ten wypadek, wszyscy są  świeci i nikt nigdy nie zadzierał z przepisami a w szczególności ich nie łamał.

Nie.ujawnie.się
Nie.ujawnie.się śr., 2012-02-29 23:07

Zadajcie sobie kilka pytań.

Zadajcie sobie kilka pytań. Dlaczego ten chłopak w wieku 15 lat wsiadł przed kierownice, dlaczego rodzice dali mu samochod. dlaczego uciekł z miejsca wypadku (czemu nie pomógł i nie zadzwonił po karetkę). Czy to był pijak czy nie pijak i wogole ALE TO TEZ BYL CZLOWIEK KTORY ŻYŁ, nie kazdemu moze sie ułożyć w życiu ale to nie znaczy ze jeżeli ktoś go przejechał to moze być bez winy. I nie mówcie ze ten czlowiek wpadł mu na maskę bo w to nie wierze, kto po pijaku widziądz jadący samochód wrzuca mu sie pod masek Kto? Nikt ! Chłopak powinien odpowiedzieć za swoją głupotę to że zabił i ma to w głowie to jedna kara jak to mowicie a drugą też powinien odbyć. Był (jest nadal) dobry chłopka ale za swoją głupotę każdy musi odpowiedzieć. Niestety wypadło na niego i nie mówcie ze jest bez winy bo nie powinien jechac samochodem. 

sokole oko
sokole oko czw., 2012-03-01 04:33

Właśnie wpadł na tą maskę.

@Nie.ujawnie.się:

Właśnie wpadł na tą maskę. Chodnik był po drugiej stronie jezdni. Jeżeli samochod nie wjechał na chodnik, a nie wjechał , to jak samochód mógł inaczej potrącić pieszego ? Pomyślcie ludzi!  A to był  sobie ot taki Pan, który lubił zatrzymywac jadące samochody, wychodząc na jezdnię !!!

Nie.ujawnie.się
Nie.ujawnie.się śr., 2012-02-29 23:11

papużka

Masz rację, teraz święci ale nie chwalą sie jak uciekali przed policja ! Chłopak zawinił i poniesie konsekwencje i nie mowcie ze jest swiety bo ten czlowiek byl akurat pod wpływem alkoholu. 

inteligentny
inteligentny śr., 2012-02-29 23:19

do pedagog

To ty Wiktoria dziecko idz lepiej spać!!!

melniak
melniak śr., 2012-02-29 23:41

Szkoda mi tylko rodziny Pana

Szkoda mi tylko rodziny Pana Jarka. On też nie był zły tylko pił- może życie go do tego zmusiło ale to nie znaczy, ze miał umrzeć

melniak
melniak śr., 2012-02-29 23:47

Jeśli uraziłem rodziców chłopaka

Jeśli uraziłem rodziców chłopaka to przepraszam. W sumie ja też mam dziecko i nie wiem co się może mu kiedyś przydarzyć. Ale moja córka w tym wieku nie dostawała kluczyków i ja też nie i wnuk też nie dostanie  szybko. SORRY.

Łukasz Ernestowicz
Łukasz Ernestowicz czw., 2012-03-01 08:51

Od redakcji

Część wpisów pod tym artykułem została usunięta, część edytowana z powodu złamania regulaminu i naruszania dóbr osobistych.

To dobrze, że rozmawiamy o problemie, ale róbmy to kulturalnie, bez wyzwisk i przekleństw oraz zbędnej nienawiści.

taki se tam
taki se tam czw., 2012-03-01 22:56

cenzura

dlaczego ograniczacie wolność słowa? dlaczego usuwacie posty które nikogo nie obrażają tylko są radykalne lub opisują prawdę? to wbrew konstytucji. cenzura!!!! komu ma to służyć? czy to nastepny plugawy zakłamany portal ???

Łukasz Ernestowicz
Łukasz Ernestowicz pt., 2012-03-02 09:29

To nie plugawy i zakłamany portal...

To portal, na którym usuwamy plugawe wpisy. Zachęcam do spokojnej kulturalnej dyskusji. ;)

Pozwólcie, że też wypowiem się w tym temacie. Chłopiec powinien ponieść karę - bez wątpienia. Ale jaka będzie to kara - pozostawmy tę decyzję sądowi i specjalistom.

Najpierw należy oczywiście wyjaśnić, czy nastolatek faktycznie ponosi odpowiedzialność za wypadek.