drukuj

Lodowisko przy Alfie w Grudziądzu - ceny i godziny wejść

Lodowisko przy Alfie w Grudziądzu - ceny i godziny wejść

Fot. sxc.hu

ROZRYWKA. Rozpoczyna się lodowe szaleństwo w Grudziądzu. Od poniedziałku czynne jest lodowisko. Sprawdź ceny i godziny wejść.
Choć na dworze temperatury są ciągle plusowe - już od poniedziałku będzie można jeździć na łyżwach. Przy Alfie w Grudziądzu otwierane jest sztuczne lodowisko.

Godziny wejść:

Ślizgawka będzie czynna codziennie od godz. 10 do 21. W niedzielę od godz. 10 do 20. Codziennie od 15 do 16 będzie przerwa - na konserwację płyty lodowiska. W dni powszednie do godziny 15 - ze ślizgawki można korzystać bez ograniczeń czasowych. Natomiast po godz. 16 oraz w weekendy wejścia na taflę rozpoczynają się zawsze o pełnej godzinie. Ślizgać można się tylko 45 minut, po czy trzeba wykupić kolejny bilet. 

Ceny:

Nieograniczony czasowo bilet wstępu (tylko w dni powszednie do godz. 15) kosztuje 7 zł. Ulgowy 4 zł. Po godzinie 15 i w weekendy normalny bilet na 45 minut kosztuje 5 zł, ulgowy 2 zł. 

Grupy szkolne mogą korzystać z lodowiska w Grudziądzu w ramach zajęć pozalekcyjnych oraz lekcji w-f. Wstęp od osoby - 1 zł. 

Przy lodowisku można skorzystać z szatni (1 zł) oraz wypożyczyć łyżwy (4 zł za godzinę). Do wypożyczenia jest 61 par łyżew.
Tradycyjnie przy lodowisku będzie funkcjonować też wypożyczalnia sprzętu, licząca 61 par łyżew.

Lodowisko będzie czynne do końca lutego.

Zdjęcia

  • Lodowisko przy Alfie w Grudziądzu - ceny i godziny wejść

Zaloguj się lub utwórz konto, by oceniać

Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać